Auction 121 / Lot n° 73

Opera in quattro volumi Breviarium Romanum

Breviarium Romanum. Antuerpiae ex Architypographia Plantiniana 1752. Opera in quattro volumi con coperta in cuoio inciso in oro (usure e difetti)

€ 70