Asta 121 / Lotto n° 117

Lotto di vari libri antichi

Lotto di vari libri antichi fra cui: R.P.D. Ludovici Gomes, episcopi Sarnensis, sacri palatii auditoris, commentarii in iudiciales regulas Cancellariae. Venetiis, apud Ioan. Mariam Bonellum Iuniorem, 1575; Io. Francisci Leonis. Thesaurus Fori Ecclesiastici. Romae, 1616; Pauli Voet. Institutionum imperialium commentarius. Gorichemi, 1668 (2 voll.); Q. Curtii. De rebus gestis Alexandri Magni regis macedonum. Venetiis, 1676; Guglielmo Burio. Romanorum pontificum brevis notitia. Patavii, 1730; Ludovicus Desprez. Q. Horatii Flacci Opera. Dublinii, 1737; Domenico Acami. Vita, virtù e miracoli del glorioso S. Vincenzo de Paoli. Napoli, 1740; Tommaso da Kempis. L'imitazione di Cristo. Roma, 1755; Julio Laurentio Selvaggio. Institutionum canonicarum. Vercellis, 1779; (alcune opere incomplete, gravi difetti e mancanze)

Base d'asta
€ 120