Auction 110 / Lot n° 442

Scuola italiana del sec. XVII/XVIII

Ecce Homo

Italian school of 17/18th century. Ecce Homo. Oil on canvas, cm68x52

Technique: Olio su tela
Size: cm 68x52

€ 160